yeso.cz

Strojní sádrové a jádrové omítky

Reference

Níže naleznete reference našich zákazníků. 

"Pan Hrbata a jeho kolegové nám v novostavbě na Tursku dělali sadrové omítky.  Kalkulace a dohoda byly rychlé. Na stavbu nastoupili, tak jak bylo domluveno bez žádného prodlení . V den nástupu byl domluven i termín dokončení . Tento byl dodržen a dílo předáno . Odvedená práce je naprosto v pořádku rovina téměř všude a případné rozdíly jsou opravdu minimální . Drobné dodělky domluvené na později, byly hotové hned po naši výzvě a připravenosti . Můžu a budu doporučovat."

 S pozdravem 
 Petr V.

Krušovice

Zdravím,

"Kvalitně odvedené práce za rozumnou cenu, seriózní a fér jednání.
Mějte se."
Jaroslav H.
 
Rudná
 
"Děkuji ještě písemně za dobře odvedenou práci a aktivní přístup k řešení různých problémů, které stavění přináší (ele, voda atd..). Domluva, rychlost realizace i kvalita byla výborná. Pokud by se věnovala o něco větší péče detailům a úklidu, tak je Vaše práce dokonalá:) Bohužel po SDK stropech stěny už nevypadají tak pěkně, takže nás budou čekat před malování ještě opravy.."
Ondřej S.

Kdo jsme

V naší firmě pracují jen čeští specialisté, kteří se v tomto oboru pohybují více než 10 let. Proto Vám rádi poradíme a pomůžeme s realizací omítek a podlah.

Spolupracujeme s:

 Knauf